Podsumowanie Targów WodKan Pomiar-Serwis 2016

XXIV Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WODKAN zakończyły się 12 maja 2016 roku. Zanim pojawi się oficjalna informacja od organizatora Izby Gospodarczej Wodociagi Polskie podsumowująca całe wydarzenie pragniemy zaprezentować w obszernym materiale naszą obecność na Targach.

W targach bierzemy udział już po raz kolejny. Firma Pomiar Serwis zajmująca się doradztwem i dystrybucją urządzeń pomiarowych zajmuje poczesne miejsce w Polsce jako lider opomiarowania mediów, twórca jedynego aktualnego poradnika Informatora ABC Gospodarki Wodomierzowej oraz kontynuatora misji czasopisma POMIAR.
Dewiza firmy brzmi:

Opomiarowanie mediów
to nasz wkład w środowisko i lepszą przyszłość

Dlatego rozpoznawani jesteśmy jako firma, która organizuje w całej Polsce szkolenia i konferencje tematyczne, których nie zabrakło również podczas targów - pierwsza konferencja prowadzona była przez nasz zespół.

Stoisko naszej firmy Pomiar Serwis sp. z o.o. mieściło się na świeżym powietrzu na zewnątrz obiektu i zajmowało całkiem dużą przestrzeń targową. Idealnie oddawało nasz cel:
strategiczne partnerstwo - budowanie długotrwałych stabilnych relacji z klientem,
gdyż najwięcej przestrzeni wykorzystaliśmy na przyjęcie naszych klientów i gości. Samym produktom oddaliśmy najmniej miejsca.Przygotowaliśmy około 50 miejsc siedzących w naszym namiocie i terenie przylegającym. Zapewniliśmy socjalne zaplecze, potrawy z grilla, warzywne sałatki, świeże pieczywo na naturalnym zakwasie, owoce, napoje różnego rodzaju.


Największe zainteresowanie wzbudziły wśród gości, najnowsze produkty firmy Baylan w naszej ofercie, której jesteśmy jedynym dystrybutorem.Dziękujemy wszystkim naszym klientom, którzy nas odwiedzili. 

Dziękujemy wszystkim gościom zainteresowanym naszą firmą:

"Co tu macie w tym namiocie, bo tyle tu ludzi"Być może ktoś jest w stanie zliczyć wszystkich gości na naszym stoisku, a może ktoś znajdzie swoją twarz na zdjęciu?