Zamówienia

Realizujemy zamówienia klientów.

Doradzamy Dobór Wodomierzy.

Doradcy firmy Pomiar Serwis czekają na kontakt.

Przeprowadzamy Szkolenia i Konferencje na terenie całej Polski.
Oferujemy materiały szkoleniowe w ramach Wydawnictwa Pomiar Serwis
Wydaliśmy pierwszy poradnik gospodarki wodomierzowej w Polsce

Jeśli chcesz zorganizować Szkolenie w twojej okolicy - zadzwoń - tel. 512 372 733


Skontaktuj się z nami by dowiedzieć się więcej.Firma Pomiar Serwis oferuje Państwu kompleksowe rozwiązania z zakresu systemów opomiarowania mediów, wody, ciepła, ścieków

Za pośrednictwem naszej firmy nie tylko nabędą Państwo najnowocześniejsze na rynku polskim Systemy Zdalnego Odczytu, ale także urządzenia charakteryzujące się wysoką jakością oraz dokładnością pomiaru: wodomierze, ciepłomierze, przepływomierze oraz towarzyszącą armaturę instalacyjną i wodociągową niezbędną do ich prawidłowego montażu oraz funkcjonowania.

Nasza firma nie ogranicza się jedynie do sprzedaży hurtowej oraz detalicznej wspomnianych produktów, ale również, dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych pracowników w branży opomiarowania, służymy Państwu profesjonalnym doradztwem w celu optymalnego doboru urządzeń do Państwa potrzeb.

Dodatkowo, organizujemy szkolenia dedykowane kadrom kierowniczym i technicznym, instalatorom, inskasentom oraz wszystkim tym z Państwa, którzy na codzień zajmują się zagadnieniami zarządzania gospodarką wodomierzową.

Dodatkowo, firma Pomiar Serwis Sp. z o. o. przeprowadzi dla Państwa ekspertyzy urzędowe, naprawi, powtórnie zalegalizuje oraz zamontuje urządzenia pomiarowe
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz